Strategiczny Partner Instytucjonalny – UFE Plska

Strategicznym instytucjonalnym partnerem przy organizacji i promocji turnieju Open de Golf Trophe France – Pologne jest organizacja UFE – Union des Français de l’Étranger.

UFE Pologne to stowarzyszenie wywodzące UFE-Union des Français de l’Étranger się z UFE Monde w Paryżu. Główne cele organizacji, które oferuje swoim członkom to: przyjęcie w nowym kraju, wzajemna pomoc, przyjazna atmosfera i wsparcie w działaniu. UFE Pologne działa aktywnie dla ponad 8 000 Francuzów przebywających na stałe w Polsce. Globalna sieć UFE jest obecna w ponad 100 krajach i zrzesza 20 000 członków. UFE jest jedyna tego typu organizacją w Polsce, która bardzo dynamicznie się rozwija.

Organizatorzy

PGA Polska (Professional Golf Association)

PGA Polska (Polish Golf Association) jest organizacją skupiającą profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych. Misją organizacji jest popularyzacja golfa, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa

Głównym celem PGA Polska jest szeroko pojęta edukacja członków organizacji, przygotowywanie kursów i szkoleń, organizowanie krajowych i międzynarodowych turniejów dla osób zrzeszonych w organizacji. Misją PGA Polska jest także wraz z Polskim Związkiem Golfa propagowanie golfa wśród społeczeństwa.

Market Access

Producentem wykonawczym turnieju jest OPEN DE GOLF jest Market Access. Spółka od wielu lat działa na rynku polskim, aktywnie tworząc i realizując projekty marketingowe i handlowe dla partnerów z Polski i zagranicy.

Partnerzy

Polski Komitet Olimpijski PKO

PZG – Polski Związek Golfa PZG

First Warsaw Golf & Country Club