Open de Golf Trophe Francee – Pologne

5 – 7. 10. 2018r. First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew

„Open de Golf” to kontynuacja polsko-francuskich spotkań golfowych  organizowanych w ostatnich latach zarówno w Polsce jak i we Francji przy zaangażowaniu między innymi Francusko – Polskiej Izby Gospodarczej (CCiP), French Touch czy Carrefour Polska.

„Open de Golf Trophe Francee – Pologne 2018” organizowane jest przy aktywnej strategicznej współpracy UFE Pologne (Union des Français de l’Étranger)  – organizacji obecnej w ponad 100 krajach i zrzeszającej 20 000 członków.

Naszym celem jest stworzenie projektu o charakterze wieloletnim, skierowanego do środowiska Francuzów w Polsce oraz Polaków współpracujących z  Francją w wielu obszarach, a przede wszystkim gospodarczym. W efekcie chodzi nam o zacieśnianie i pogłębianie tradycyjnych  relacji  polsko-francuskich, a także integrację środowiska Francuzów żyjących poza swoim ojczystym krajem.

Turniej dedykowany jest amatorskim i zawodowcom. Takie połączenie z jednej strony dla zawodowców, to kolejna okazja udziału w profesjonalnym turnieju, z drugiej strony dla amatorów przyczyna do pogłębiania doświadczeń poznawczych tej dyscypliny sportu.

Celem generalnym jest nieustająca promocja ciągle rozwijającej się w Polsce tej dyscypliny sportu, jaka jest golf.

Wydarzenie to jest także kolejna cegiełką budowy zawodowych, corocznych turniejów golfa, które ułatwiają polskim graczom uzyskanie sukcesów w Europejskich i Światowych rozgrywkach golfowych. Sukces sportowy jest potrzebny do rozwoju golfa w Polsce, a Open de Golf Trophe France – Pologne 2018 tworzy podwaliny tych sukcesów.

Turniej rozegrany zostanie na 18 dołkowym polu First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew. Do dyspozycji graczy są: zadaszony driving range, pole do patowania, 3 dołkowa akademia pitch-putt, domek klubowy z pełnym wyposażeniem i możliwością zakupu sprzętu i ubrań golfowych. W czasie rozgrywek przewidziany jest poczęstunek z napojami i owocami, po rudach lunch.

Rozgrywki

W turnieju uczestniczyć będą 60 zawodowców oraz 64 amatorów (kobiety i mężczyźni).

W 5 i 6 października 2018 rundy od godziny 7.00 według zapisów w recepcji zawodów.

7 października 2018 runda finałowa od godziny 7.00 z 80 najlepszymi wynikami i remisami (20 zawodowców i 60 amatorów)

Nagrody

Pula nagród dla Zawodowców wynosi 15.000 EURO.
Dla amatorów przewidziano nagrody rzeczowe w dwóch kategoriach:

  • Stroke play brutto
  • Stableford netto.

Opłata turniejowa

Wpłaty za turniej:

  • Zawodnicy – 750 zł opłata dokonana do 30 lipca 2018 – 650 zł.
  • Zawodowcy – 550 zł
  • Członkowie First Warsaw Golf & Country Club – 550 zł

Market Access, ul. Lindleya 16, 02-013 Warszawa
TytuŁ: Imię i nazwisko, opłata za uczestnictwo – OdGTF-P 2018
Bank Credit Agricole Bank Polska S.A.
Numer konta: 51 1940 1076 3157 6565 0001 0000