Market Access – organizator OPEN DE GOLF – Trophee France – Pologne 2018 ma zaszczyt zaprosić na Akademię Golfaw dwóch kategoriach wiekowych: JUNIORZY i SENIORZY, która odbędzie w dniach 6 października (sobota) oraz 7 października (niedziela) w First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew pod Warszawą.

Akademię poprowadzi Mike Magher, legenda profesjonalnego golfa, wybitny trener, założyciel American Golf Academy – po raz pierwszy w tej roli w Polsce.

 

Mike Magher – jeden z najlepszych amerykańskich zawodników golfa, wielokrotny zwycięzca turniejów rozgrywanych w Ameryce i Europie. Po przeprowadzce do Francji postanowił skupił się na edukacji sportowej i założył Amerykańską Akademię Golfa. Od tego czasu z sukcesami prowadzi swoich podopiecznych w rozgrywkach na poziomie ogólnokrajowym i międzynarodowym. Współpracuje z topowymi graczami 5 największych światowych rankingów amatorskich z Francji, Irlandii, Belgii, Szwajcarii i Danii.

Daty:

6.10.2018 (sobota)

7.10.2018 (niedziela)

Godz.: 10:00 – 12:00

Miejsce: First Warsaw Golf & Country Club, Rajszew pod Warszawą.

Koszt udziału:

150 zł/os. (Akademia)

200 zł/os. (Akademia + lunch)

400 zł/os. (Akademia + lunch + uroczysta Gala Turniejowa połączona z koncertem)

 

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 05.10.2018r. (decyduje data wpływu środków). Wpłaty należy dokonać na konto Market Access Sp. z o.o. o numerze 51 1940 1076 3157 6565 0001 0000 z adnotacją: „Imię i nazwisko” – opłata wpisowa „Akademia Golfa”

 

Obowiązuje strój sportowy: koszulka z kołnierzykiem i obuwie sportowe.

Serdecznie zapraszamy!

* - pola obowiązkowe
W związku z treścią art. 23 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Market Access Sp. z o.o. ul. Lindleya 16 02-013 Warszawa, będącą administratorem moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celach związanych z przeprowadzenia turnieju w tym w szczególności do celów promocji, marketingu, analiz w systemach informatycznych, kartotekach, skorowidzach, wykazach i innych zbiorach ewidencyjnych. Zgoda, o której mowa powyżej obejmuje również przetwarzanie danych osobowych w przyszłości przez Spółkę, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.
Podanie danych jest dobrowolne, a ponadto mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w przypadku w którym są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.